به نظر می رسد که چهره شخصیت اصلی جیمز در بازسازی Silent Hill 2 دوباره طراحی شده است.


کونامی و تیم Bloober به طرز آزاردهنده‌ای در مورد اتفاقات بعدی سکوت کرده‌اند. تپه خاموش 2 در مورد بازسازی آینده، جزئیات رسمی به سختی بدست می آید، اما اطلاعات جدید جالبی فاش شده است که نشان می دهد تغییراتی در پشت صحنه بازی بر اساس بازخورد طرفداران ایجاد خواهد شد.

به طور خاص، کونامی اخیرا اسکرین شات های جدید زیر را آپلود کرده است. تپه خاموش 2 این نشان می دهد که توسعه دهنده Bloober Team مدل چهره قهرمان داستان جیمز ساترلند را دوباره طراحی کرده است. یکی از نماهای خاص نشان داده شده در تریلر اعلامی بازسازی (یکی که به راحتی برای طرفداران نسخه اصلی قابل تشخیص خواهد بود) نشان می دهد که جیمز به انعکاس خود در آینه نگاه می کند و این شخصیت در نسخه اصلی ظاهر می شود او بود.

این تغییر به مذاق همه خوش نیامد تپه خاموش 2 بسیاری از طرفداران او ظاهر پیر او را دوست ندارند. با این حال، اسکرین شات‌های به‌روزرسانی‌شده‌ای که در بالا ذکر شد نشان می‌دهد که ظاهر جیمز بر اساس این بازخورد دوباره طراحی شده است و باعث می‌شود که او جوان‌تر و به ظاهرش در بازی اصلی نزدیک‌تر به نظر برسد. می توانید مقایسه را در زیر مشاهده کنید، با حسن نیت از کاربر توییتر @RhinoTheBouncer.

نشت اخیر ادعا می کند که تپه خاموش 2 این بازسازی در یک رویداد ویژه پلی استیشن در ماه می رونمایی خواهد شد. اگر این درست باشد، به زودی می‌توانیم ظاهر جدید جیمز را ببینیم.

تپه خاموش 2 در حال حاضر برای PS5 و PC در حال توسعه است. هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است، اما پلی استیشن در اوایل سال جاری اشاره کرد که در سال 2024 منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید