سایلنت هیل 2 ریمیک اکشن جنگی جدید، حملات دشمن و پازل ها را به ارمغان می آورد


تیم Blue Bar در حال برنامه ریزی برای بازسازی به زودی است. تپه خاموش 2 تغییرات زیادی در داستان وجود ندارد، اما با توجه به اینکه زمان زیادی از انتشار نسخه اصلی می گذرد، منطقی است که این بازسازی تغییرات بلندپروازانه تری در گیم پلی خود داشته باشد. مطابق با اعلام تاریخ انتشار اخیر و جزئیات گیم پلی، Bloober Team و Konami این کار را انجام داده اند تپه خاموش 2 پستی در بلاگ پلی استیشن برخی از عناصر جدیدی که به بازسازی اضافه خواهند شد را توضیح می دهد.

به عنوان مثال، از نظر مبارزاتی، شخصیت اصلی جیمز یک جنگجوی ماهری نیست و محدوده حمله محدودی دارد، اما بازسازی به بازیکنان اجازه می دهد تا از اقدامات جدیدی که در نسخه اصلی ماسو وجود نداشت، بهره ببرند. Mateusz Lennart، مدیر خلاق، می‌گوید: “مبارزه در این بازسازی به گونه‌ای طراحی شده است که امکان رویکردی گسترده‌تر را فراهم کند. زرادخانه اقدامات بازیکن گسترش یافته است، اما احساس بازی به عنوان یک غیرنظامی بی‌تجربه نیز حفظ می‌شود.”

علاوه بر جیمز، دشمنانی که با آنها روبرو می شود حملات و انیمیشن های جدیدی نیز دارند که از پایه برای بازسازی ساخته شده اند. “با دادن فرصت های بیشتر به جیمز، ما همچنین نحوه مبارزه با دشمنانی که با آنها روبرو می شود را تغییر داده ایم. در حالی که شما همچنان باید با دشمنان آشنای نسخه اصلی مبارزه کنید، بازیکنان بازگشته متوجه خواهند شد که حرکات و حملات دشمن متمایزتر است. رناتو می‌گوید که به‌گونه‌ای شکل گرفته است که در سناریوهای جنگی غیرقابل پیش‌بینی‌تر می‌شود.

علاوه بر این، بازیکنان می توانند انتظار تغییرات مشابهی را در مورد پازل ها داشته باشند. نه تنها پازل های بازگشتی اصلاح خواهند شد، بلکه موارد جدیدی نیز معرفی خواهند شد. با این حال، با توجه به اینکه پازل ها برای تجربه بازی بسیار مهم هستند، تیم Bloober بر حفظ ماهیت بازی اصلی، به ویژه در این زمینه تمرکز کرد.

«ما یاد نسخه اصلی را گرامی داشته ایم تپه خاموش 2 رناتو می‌گوید: «گاهی اوقات، ما با پیچاندن و گیج کردن انتظارات بازیکن در مورد حل معماها، نوعی ادای احترام به اصالت و بازیگوشی بازی‌های اصلی می‌کنیم. ما معتقدیم که این رویکرد، و ارجاعات متعدد و اغلب غافلگیرکننده به نسخه اصلی در بازی، باعث خوشحالی طرفداران کلاسیک خواهد شد. تپه خاموش 2در عین حال، چیزی جدید و جالب برای حل به بازیکنان ارائه می دهد. ما آن را راهی برای ابراز عشق خود به بازی اصلی با غنی سازی تجربه و در عین حال حفظ ماهیت بازی می بینیم. ”

تپه خاموش 2 این بازی در تاریخ 8 اکتبر برای PS5 و PC منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نسخه Deluxe و مزایای پیش‌سفارش اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید