توسعه دهنده Silent Hill 2 Remake بیانیه توسعه را روشن می کند


به گفته این استودیو، توسعه‌دهنده Bloober Team بیانیه‌ای صادر کرده است که در آن اظهارات قبلی ناشی از ترجمه‌های نادرست و اظهارات خارج از زمینه را توضیح می‌دهد.

تیم Bloober بیانیه ای را در توییتر منتشر کرد. ریمیک سایلنت هیل 2 آماده انتشار. این استودیو همچنین تصریح کرد که به معنای پیش‌بینی فروش برای عنوان خاصی نیست.

در بیانیه ای درباره پیش بینی فروش عناوین بعدی آمده است: «به عنوان تیم Bloober، ما در مورد شایعات اظهار نظر نمی کنیم. با این حال، برخی از اظهارات اخیر ما به دلیل ترجمه نادرست از متن خارج شده است، بنابراین این بار باید صحبت کنیم. تپه خاموش 2 موفقیت بالقوه برای انواع تمرکز بازی های آینده را ببینید. ”

«آنچه ما اعلام کرده ایم نیز صحت ندارد. تپه خاموش 2 برای انتشار آماده است.» این استودیو در ادامه درباره انتشار بعدی خود صحبت کرد. ریمیک سایلنت هیل 2“صرف نظر از مرحله توسعه، تمام فعالیت های ما بر روی دستیابی به بالاترین کیفیت محصول نهایی متمرکز شده است – کیفیتی که طرفداران ما دوست دارند. تپه خاموش 2 مستحق.ما می دانیم که بازیکنان منتظر اطلاعات بیشتر هستند تپه خاموش 2ما مطمئن هستیم که کونامی، ناشر بازی، چنین اطلاعاتی را به محض در دسترس قرار گرفتن با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت. ”

در اظهارات قبلی در مورد توسعه ریمیک سایلنت هیل 2تیم Bloober بازی را “از لحاظ فنی آماده” خواند و گفت که استودیو “نزدیک به اتمام” است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید