Silent Hill 2 Remake_07

هنرمند مفهومی Silent Hill 2 Remake می گوید که تیم Bloober در حال ساختن چیزی باورنکردنی است.


بسیاری از نشریات، از جمله GamingBolt، با تیم Bloober در مورد: تپه خاموش 2 نسخه بازسازی شده ای که در حال حاضر برای PS5 و PC در حال توسعه است. با این حال، IGN ژاپن اخیرا با توسعه دهندگان ژاپنی درگیر در این پروژه، از جمله تهیه کننده سریال موتوی اوکاموتو، هنرمند مفهومی ماساهیرو ایتو و آهنگساز آکیرا یامائوکا مصاحبه کرده است.

کونامی قبل از تماس با Bloober Team برای بازسازی با دیگر توسعه دهندگان صحبت کرد. اما برداشت اوکاموتو از دومی چیست؟ او جواب داد: ژاپنی ها از اعلام هنر بازی های ویدیویی بسیار خجالتی هستند، اینطور نیست؟ اما من احساس می کنم که آنها واقعاً آن را باور دارند.دقیقا به همین دلیل رفتار می کنند از تپه خاموش آفرین به صدا و جلوه های بصری هنری. ”

آقای اوکاموتو در مورد کیفیت بالای ویدیو و اینکه آیا می‌توانید کار تیم بلوبر را بر اساس آن حس کنید یا نه، گفت: “در وهله اول، تیم بلوبر استعداد فوق العاده ای در ایجاد محیط دارد. جیمز فقط با راه رفتن آن را احساس می کند. در شهر مه‌آلود. من فکر می‌کنم آنها در ایجاد پس‌زمینه، محیط‌ها و اتمسفر بسیار خوب هستند، به علاوه توجه زیادی به مبارزه برای عمیق‌تر کردن گیم‌پلی می‌کنند. من آنها را به عنوان کارگران بسیار سخت‌کوشی می‌بینم. تپه خاموش

ایتو افزود که شخصا از کیفیت شهر و فضای شهر بسیار راضی است. تپه خاموش 2 دارند می سازند من احساس می کنم که چیدمان در عین احترام به اصل، محکم است. همچنین درخواست های زیادی برای موتیف مه وجود داشت که در اثر اصلی ضروری است و تیم Bloober گفت: “آنها آن را دقیقاً همانطور که من می خواستم بیان کردند. من واقعاً معتقدم که آنها چیز فوق العاده ای می سازند.”

آقای یامائوکا آخرین عنوان اصلی تیم بلوبر را به دست آورد. در حد متوسط، و برخی از بازی های آن را انجام داد. او احساس کرد: تپه خاموشاین فقط در مورد عشق نیست. من برای این عنوان احترام زیادی قائل هستم و این بیش از انتظارات من است. وقتی این کار تکمیل شود، فکر می‌کنم بازی‌ای خواهد بود که به طور جدی به چگونگی بازگرداندن آن به این دوران می‌پردازد. ”

تپه خاموش 2 هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد، اما به مدت 12 ماه پس از انتشار در انحصار پلی استیشن خواهد بود. مدیرعامل تیم بلوبر، پیوتر بابنو، اکتبر گذشته فاش کرد که این پروژه در مراحل پایانی تولید است، اما تاریخ انتشار کاملاً به کونامی بستگی دارد. با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر.نویسنده: Ravi Sinha