تریلرهای بازسازی Silent Hill 2 و Townfall “به زودی” – شایعات


کونامی عناوین جدید زیادی را معرفی کردتپه خاموشاین عنوان سال گذشته رونمایی شد، اما از آن زمان، آخرین اطلاعات در مورد سریال ترسناک بازگشته خشک شده است و بسیاری را متعجب می کند که چقدر طول می کشد تا درباره بازگشت آینده و آینده بیشتر بدانیم. با این حال، استدلال می شود که به زودی تغییر خواهد کرد.

با توجه به افشاگر برجسته Dusk Golem (معروف به AestheticGamer)، او اخیراً گفته است:تپه خاموشدر Discord (از طریق Reddit)، کونامی قصد دارد تریلر جدیدی برای بازسازی Bloober Team منتشر کند.تپه خاموش 2، No-Code و Annapurna InteractiveSilent Hill: Townfall، و پروژه های پخش همزمانSilent Hill: Ascension.

به گفته منابع، انتظار می‌رود تریلرهای این بازی‌ها «به زودی»، احتمالاً قبل از جشنواره بازی تابستانی (برنامه‌ریزی شده برای 8 ژوئن) یا حتی قبل از پایان این ماه منتشر شود.

باید جالب باشد که ببینیم در صورت رسیدن تریلر، کونامی تاریخ انتشار بازی را فاش می‌کند یا خیر.تپه خاموش 2ظاهرا نسخه بازسازی شده برای مدتی در مراحل پایانی توسعه بوده است. طرفداران این سری نیز به تصاویر گیم پلی علاقه مند خواهند شد.Silent Hill: Townfall.

علاوه بر سه پروژه فوق الذکر، کونامی سال گذشته نیز اعلام کرد:تپه خاموش f، بازی اصلی بعدی این سری است و با همکاری NeoBards Entertainment در حال ساخت است. باید دید چقدر طول می کشد تا بیشتر در مورد آن بدانیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید