sifu

Sifu در ماه مارس برای Xbox و Steam راه اندازی می شود و حالت Arena را نیز اضافه می کند


شیو یک عنوان پرفروش AAA نیست، اما بدون شک یکی از بهترین بازی های سال 2022 است. خوشبختانه، افراد بیشتری به زودی این شانس را خواهند داشت که در این محصول شیرجه بزنند. تایید شد. شیو این مجموعه به زودی تکمیل می شود و به ایکس باکس می آید.

اسلوکلپ در تریلری که اخیراً آپلود شده است (با اجازه ی IGN)، اعلام کرد: شیو قرار است در مارس 2023 برای ایکس‌باکس سری X/S، ایکس‌باکس وان و استیم روی رایانه‌های شخصی منتشر شود، اما تاریخ دقیقی در این ماه هنوز تأیید نشده است.

راه‌اندازی پلتفرم جدید همزمان با پخش زنده یک به‌روزرسانی رایگان جدید به بازی است که حالت عرصه جدیدی را اضافه می‌کند. اسلوکلپ این حالت را به شرح زیر توصیف می کند: تکمیل چالش‌های جدید Arena همچنین تقلب‌های جدید و لباس‌های جدید انحصاری را باز می‌کند. ”

شیو از زمان عرضه‌اش در فوریه، سه به‌روزرسانی رایگان بزرگ دریافت کرده است که ویژگی‌های جدید زیادی را به بازی اضافه کرده است، از جمله اصلاح‌کننده‌های گیم‌پلی و سیستم‌های امتیازدهی، گزینه‌های دشواری و حالت‌های آموزشی پیشرفته، و ویرایشگر پخش مجدد.

در بررسی ما شیو هنگامی که در اوایل امسال عرضه شد، ما به آن امتیاز 8/10 دادیم. شیو باید برای تزریق حس خطر و واقع گرایی به ژانر اکشن ساید اسکرول تحسین کرد. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

شیو اکنون برای PS5، PS4، Nintendo Switch و PC (از طریق فروشگاه Epic Games) در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat