Sifu در مارس 2024 در PlayStation Plus Essential رایگان خواهد بود – شایعه


ماه فوریه به پایان می رسد، یعنی تقریباً زمان آن فرا رسیده است که سونی بازی های رایگانی را که در ماه مارس برای PlayStation Plus Essential عرضه می شوند، معرفی کند.Billbil، افشاگری که به دلیل گزارش دقیق عناوین قبل از اعلام رسمی شناخته شده است، Sloclap را در Dealabs پست کرده است. شیف در ترکیب قرار دارد.

در فوریه 2022 برای PS4، PS5 و PC عرضه خواهد شد، سپس Nintendo Switch در نوامبر و سپس پلتفرم های Xbox در مارس 2023 عرضه خواهند شد. شیف داستان یک هنرجوی رزمی است که به دنبال انتقام مرگ استادش است. بازیکنان مجهز به مدالیونی که هر بار که می میرند آنها را احیا می کند و به آنها قدرت می دهد اما برای همیشه آنها را پیر می کند، برای شکست دادن پنج استاد وارد ماجراجویی می شوند.

شیف زیبایی و جنگاوری آن بسیار مورد تحسین قرار گرفت و 3 میلیون نسخه فروخت. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. طبق گزارش ها، نسخه استاندارد از 5 مارس تا 2 آوریل برای مشترکین PlayStation Plus Essential در دسترس خواهد بود (به این معنی که لایه های Extra و Premium نیز می توانند آن را درخواست کنند). هنوز اسرار زیادی در مورد عناوین دیگر وجود دارد، بنابراین بی صبرانه منتظر اعلامیه های رسمی سونی باشیم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید