Shovel Knight: Shovel of Hope DX معرفی شد، نسخه مجدد بهبودیافته ویژگی های جدیدی اضافه کرد


ما مقداری داریم شوالیه بیل پس از سال ها ماجراجویی، به زودی این فرصت را خواهیم داشت که قسمت اول این مجموعه را دوباره مرور کنیم. در نمایشگاه اخیر بازی های باشگاه قایق بادبانی، خطوط اصلی زیر اعلام شد: شوالیه بیل سازنده اعلام کرد که بازی در حال توسعه است. Shovel Knight: Shovel of Hope DX.

همانطور که از نامش پیداست، Hope Shovel DX نسخه توسعه یافته نسخه اصلی به زودی منتشر خواهد شد. شوالیه بیل این اولین کمپین است. در مجموع 20 شخصیت قابل بازی، چندنفره آنلاین و بسیاری از پیشرفت ها و ویژگی های جدید ارائه می شود. همچنین یک ویژگی rewind جدید وجود دارد که دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که نامش نشان می دهد و به بازیکنان امکان می دهد از Save States استفاده کنند. علاوه بر این، می توانید انتظار بیش از 300 تقلب را داشته باشید که به شما امکان می دهد تجربه ماجراجویی و گیم پلی خود را به روش های مختلف تغییر دهید. در همین حال، به روز رسانی های قبلی بازی نیز البته در آن گنجانده خواهد شد.

“به بیان ساده، این است بیل امید“این نیز راه ما برای حفظ ویژگی‌های تاریخی بازی و در دسترس قرار دادن این عناصر برای نسل‌های آینده بازیکنان است. و با ویژگی‌های چندنفره جدید و سایر پیشرفت‌ها، امیدواریم همه چیز را در لیست خواسته‌های شما شامل شود.”

تا کنون، Shovel Knight: Shovel of Hope DX فقط نسخه PC اعلام شده است. هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا یا دقیقا چه زمانی بر روی پلتفرم های دیگر منتشر می شود وجود ندارد. لطفا منتظر به روز رسانی های آینده باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید