سازنده می گوید مسیر داستانی جدیدی برای Shin Megami Tensei 5: Vengeance 75 ساعت دیگر به زمان بازی اضافه می کند.


از زمان عرضه آن بر روی نینتندو سوییچ در سال 2021، شایعات و انتظارات مختلفی وجود داشته است. شین مگامی تنسی 5 همچنین در پلتفرم های دیگر.بالاخره اتفاق افتاد Shin Megami Tensei 5 Vengeance، تابستان امسال برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC (همچنین Switch) عرضه می شود.

با این حال، این یک نسخه پیشرفته با جلوه های بصری بهبود یافته در سایر پلتفرم ها و همچنین محتوای جدید است. شیاطین جدیدی برای جمع آوری، اشکال جدید ناهوبینو و آنتاگونیست های جدید وجود دارد. بازیکنان همچنین می‌توانند یک مسیر داستانی جدید، Canon of Vengeance را انتخاب کنند، با تهیه‌کننده Shinjiro Takada که قول 75 ساعت گیم‌پلی اضافی را می‌دهد.

او در گفتگو با GameSpot گفت: انتقام گرفتن، در مقایسه با ایجاد نسخه های با مشخصات بالا از عناوین گذشته.ما بر این تمرکز کردیم که این بهترین باشد شین مگامی تنسی 5 ما به دقت سیستم را بر اساس بازخوردهای زیاد بازیکنان، با تمرکز بر افزودن عناصر جدید، بهبود بخشیده ایم. ”

آقای تاکادا هم انتقام گرفتن به تدریج، “مسیر اصلی شروع به تغییر می کند و از اواسط داستان به بعد، داستان کاملا متفاوتی به خود می گیرد.'' البته می توانید مسیر اصلی بازی را نیز از ابتدا انتخاب کنید.

کارگردان Shigego Komori اظهار داشت: «این یک داستان انتقام است که از تفسیر منحصر به فرد Atlus از رابطه بین خدایان گاو و خدایان مار که در نقاط مختلف جهان وجود دارند استفاده می کند… فکر می کنم ما توانستیم نظم متفاوتی را بیان کنیم. قبل از. وجود دارد. و سردرگمی در رابطه ایجاد خواهد شد. ”

Shin Megami Tensei 5 Vengeance در 14 ژوئن در سراسر جهان منتشر خواهد شد. می توانید با حضور در جشنواره اطلس که در تاریخ 8 و 9 ژوئن برگزار می شود، دمو را تجربه کنید. استعاره: ریفانتاژیو را نیز می توان بازی کرد). آخرین تریلر را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید