شخصیت‌های قابل بازی جدید برای Shin Megami Tensei 5: Vengeance در طول توسعه اولیه شکل گرفتند.


دلایل زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها بود Shin Megami Tensei 5 Vengeanceنسخه بهبودیافته از RPG 2021 Atlus که بسیار تحسین شده است. اما شاید یکی از بزرگترین وایلد کارت ها یوکو هیرومین باشد. شخصیت های جدید نه تنها برای داستان ضروری هستند، بلکه می توان آنها را در طول مبارزه نیز کنترل کرد.

یوکو با صداپیشگی ارین ایوت به زبان انگلیسی و چیوا سایتو به ژاپنی یکی از کلاس های برتر آکادمی سنت مارینا است. اگرچه او هاله ای مرموز از خود تراوش می کند، اما با ناهوبینو در Daaat ملاقات می کند و آنها تصمیم می گیرند برای مبارزه با هیولاها به نیروها بپیوندند. در حالی که او تازه وارد است انتقام گرفتنیوکو در واقع در حین تولید بازی اصلی شکل گرفت، اما موفق نشد.

کارگردان Shigego Komori این را به GameSpot فاش کرد و گفت: “دلیل اینکه ما شخصیت های دیگری را به سفر اضافه کردیم تا به مبارزه بپیوندیم، تمرکز بر تعامل انسانی بود. هدف همکاری با اعضای سفر بود. با انجام این کار، ما می‌خواهم حس واقعیت را بیشتر کنم و درک کنش‌های اعضا را آسان‌تر کنم. او به‌عنوان یک قهرمان هرج و مرج تصور می‌شود که برعکس تائو است، و این کار اجازه می‌دهد تا فضای آن زمان را در خود جای دهد تا حد امکان وارد داستان شوید.

Shin Megami Tensei 5 Vengeance در 14 ژوئن برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. مسیر جدید Canon of Vengeance نوید 75 ساعت گیم پلی اضافی را با ویژگی ها و دشمنان جدید می دهد. یک دمو عملی برای بازی در اطلس فست در 8 و 9 ژوئن در دسترس خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید