تریلر «Shin Megami Tensei 5 Vengeance» فرم جدید Nahobino و Daat را نشان می دهد.


تریلر جدید Shin Megami Tensei 5 Vengeanceنسخه بهبودیافته RPG 2021 اینجاست. شکل جدید ناهوینو با برخی از شیاطین جدیدی که به خدمت گرفته است، عمل می کند، اما بیشتر از همه لحن او وحشتناک است. آخرالزمان آینده برای تحقق “دنیای ایده آل”. آن را در زیر بررسی کنید.

این تریلر همچنین تغییراتی را که در Daat، توکیوی پسا آخرالزمانی که ناهوبینو و دوستانش در آن سفر می‌کنند، نشان می‌دهد. این بخشی از یک مسیر داستانی جدید، Canon of Vengeance است که در آن بازیکنان با انحرافات قابل توجهی در طول مسیر، سفری شبیه به نسخه اصلی را آغاز می‌کنند. سازنده Shinjiro Takada وعده بیش از 75 ساعت گیم پلی اضافی در این مسیر را داده است.

موسیقی متن نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است، با بیش از 80٪ بازسازی و 20 تم جدید جنگ اضافه شده است. و یوکو هیرومین، شخصیتی که در طول توسعه بازی اصلی مفهوم سازی شد و به عنوان یک عضو حزب قابل بازی عمل می کند. به نظر می رسد که او گذشته تاریکی دارد و دشمنان جدید سعی می کنند از آن سوء استفاده کنند.

شین مگامی تنسی 5: انتقام گرفتن ' در 14 ژوئن برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. یک نسخه نمایشی قابل بازی در Atlus Fes در توکیو در 8 و 9 ژوئن برگزار خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید