“Shin Megami Tensei 5 Vengeance” اکنون رزرو می کند، نسخه دیجیتال لوکس نیز منتشر شد


پیش‌سفارش در حال حاضر موجود است Shin Megami Tensei 5 Vengeance، RPG تحسین شده 2021 Atlus. بازیکنان Nintendo Switch، PS5 و Xbox می‌توانند به صورت فیزیکی پیش‌سفارش دهند تا Steelbook شیرین را به دست آورند، در حالی که پیش‌سفارش‌های دیجیتالی در همه پلتفرم‌ها به جز سوییچ در دسترس هستند (جزئیات بیشتر بعداً اعلام می‌شود). Masu). نسخه انگلیسی تریلر اعلامی را در زیر مشاهده کنید.

نسخه استاندارد با قیمت 59.99 دلار به فروش می رسد، اما نسخه Digital Deluxe نیز با قیمت 69.99 دلار وجود دارد. علاوه بر بازی پایه، شامل سه DLC میتاما است: “رقص ثروت میتاما”، “رقص میتاما EXP” و “رقص معجزه آسای میتاما” و دو کوئست جانبی شیطان: “Cinders of the Cherry Blossoms of the East” و «روح القدس و دنیاطلبی» است. لطفا اعتراض کنید ”

اگر هر یک از نسخه‌ها را پیش‌سفارش کنید، دو مجموعه از گنجینه‌های مقدس را دریافت خواهید کرد که می‌توانند بی‌نهایت در نبرد مورد استفاده قرار گیرند – Gleam Grenade که مقدار کمی آسیب به همه دشمنان وارد می‌کند و Haraido Bead که HP را برای مهمانی شما بازیابی می‌کند.

Shin Megami Tensei 5 Vengeance در تاریخ 21 ژوئن بر روی تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد. با ایجاد تغییرات در بازی میانی و پایانی، شیاطین، شخصیت ها و غیره، داستان های جدیدی را به بازی پایه اضافه کنید. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید