گزارشی مبنی بر ستایش «Shin Megami Tensei 5: Vengeance» در کره جنوبی


از زمان انتشار بیش از دو سال پیش، شین مگامی تنسی 5 انحصاری برای نینتندو سوییچ باقی می ماند. با این حال، شایعات بارها تاکید کرده اند که RPG تحسین شده Atlus برای پلتفرم های اضافی نیز در حال توسعه است، که با توجه به قدردانی جدید این شرکت از نسخه های چند پلتفرمی، جای تعجب ندارد.

همانطور که توسط Gematsu گزارش شده است، ارزیابی طبقه بندی بعدی است Shin Megami Tensei 5 Vengeance اخیراً در وب سایت کمیته مدیریت رتبه بندی بازی های کره ای منتشر شده است. این امتیاز مدت کوتاهی پس از کشف آن حذف شد، اما تصویری از آن را می‌توانید در زیر مشاهده کنید (از ResetEra).

با این حال، برخی ممکن است فکر کنند که این دنباله ای برای Switch RPG است. Shin Megami Tensei 4 Apocalypse به دنبال SMT4، اما به گفته Gematsu، رتبه بندی ها نشان می دهد انتقام گرفتن این یک انتشار مجدد گسترده از بازی است که دارای محتوای جدید و بهبودهایی در تجربه پایه است.

بر اساس اطلاعات فاش شده اخیر، یک نمایشگاه شریک مستقیم نینتندو برای این هفته برنامه ریزی شده است که می تواند محل آن باشد. Shin Megami Tensei 5 Vengeance اعلامیه

در بررسی ما: SMT5ما به این فیلم نمره 9/10 دادیم و گفتیم: شین مگامی تنسی 5 یکی از تاثیرگذارترین بازی های نقش آفرینی در تمام دوران، و برای همه طرفداران این سبک ضروری است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید