Shin Megami Tensei 5: Vengeance – تقریباً 80 درصد از موسیقی متن اصلی بازسازی شده و 20 تم جدید نبرد اضافه شده است.


اگر از بازی کردن خودداری کرده اید شین مگامی تنسی 5 با عرضه نینتندو سوییچ در سال 2021، صبر شما پاداش خواهد گرفت. نه تنها برنامه های آینده، Shin Megami Tensei 5 Vengeance این بازی RPG تحسین‌شده Atlus را به پلتفرم‌های غیر سوییچ می‌آورد و همچنین محتوای جدیدی را در قالب شخصیت‌های قابل بازی جدید، بیش از ۷۵ ساعت گیم‌پلی اضافی و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد. انبوهی از موارد اضافه شده همچنین شامل یک تن موسیقی جدید است. البته، این همیشه بخش مهمی از هر بازی توسعه یافته توسط Atlus است.

در واقع، همانطور که ریوتا کوزوکا آهنگساز در مصاحبه اخیر با GameSpot اعتراف کرد، حدود 80 درصد از نسخه اصلی شین مگامی تنسی 5 کل موسیقی متن برای انتشار مجدد نسخه بعدی بازسازی شده است و تقریباً 20 تم نبرد جدید نیز اضافه شده است.

“برای انتقام گرفتن، ما حدود 80 درصد از آهنگ هایی را که واقعاً گنجانده شده بودند مجدداً انجام دادیم. SMT5کوزوکا گفت. «از آنجایی که آهنگ‌هایی را که فکر می‌کردم برای این کار ضروری هستند خلق کردم، طبیعتاً این تعداد به من رسید. همچنین حدود 20 تم جدید جنگی ایجاد کردم.

اطلس اخیراً “Atlus Fes” را اعلام کرد، رویدادی که قرار است در تاریخ 8 و 9 ژوئن در توکیو برگزار شود. Shin Megami Tensei 5 Vengeance و استعاره: ریفانتاژیوکه قرار است اواخر امسال نیز عرضه شود.

Shin Megami Tensei 5 Vengeance این بازی در تاریخ 14 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید