تریلر Sherlock Holmes: The Awakened Remake Premise توضیح می دهد، زمان پخش نشان می دهد


بازسازی لباس قورباغه شرلوک هلمز: بیدار شده یک تریلر جدید دریافت کرده و چند فیلم جدید از گیم پلی ارائه می دهد. سرگئی اوگانسیان، رئیس انتشارات استودیو، نیز این معمای تحقیقی را با وحشت ماوراء طبیعی تشریح می کند.

به عنوان یک شرلوک هلمز جوان، در کنار دکتر واتسون، بازیکنان به پنج کشور در دو قاره سفر می کنند. ناپدید شدن های مختلفی رخ می دهد و در نهایت، این دو فرقه ای را کشف می کنند که به Cthulhu اختصاص داده شده است.

شرلوک هلمز: بیدار شده این دستگاه که از ابتدا با استفاده از موتور Unreal Engine بازسازی شده است، دارای مکانیک های جدید، تصاویر و انیمیشن های به روز شده، و یک داستان گسترده با تقریباً 15 ساعت زمان پخش است. Oganesian همچنین به طرفداران استودیو به روز رسانی کرد زیرا بسیاری از توسعه دهندگان در حال جنگ با روسیه هستند. او از حمایت هواداران تشکر کرد و گفت: “پیام ها، نگرانی ها و علاقه مستمر شما ما را عاقل نگه داشته و به نحوی به ما اجازه داده تا به ساخت بازی ها ادامه دهیم.”

این بازسازی در فوریه 2023 برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Nintendo Switch و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید