شارپ می گوید در میان شایعات سوئیچ 2 نمایشگرهای LCD را برای کنسول جدید تولید می کند


نینتندو سوییچ بیش از 125 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است، اما نینتندو انتظار دارد که فروش آن در سال آینده کاهش پیدا کند، بنابراین این کنسول بازی که در سال هفتم خود قرار دارد، چه زمانی به طور جدی به فروش می رسد؟ اراده. جانشین در حالی که پاسخ دقیق به این سوال هنوز مبهم است، شواهد بالقوه فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد جانشین سوییچ ممکن است در کار باشد.

شارپ در تماس اخیر با درآمد سه ماهه خود تایید کرد که صفحه نمایش LCD را برای کنسول جدید بعدی خود تامین می کند، اما نام کنسول را ذکر نکرد. رابرت وو، مدیرعامل این شرکت (از طریق بلومبرگ) گفت: “ما نمی توانیم در مورد جزئیات مشتری خاص اظهار نظر کنیم.” اما وقتی نوبت به کنسول‌های جدید می‌رسد، ما از مرحله تحقیق و توسعه درگیر بوده‌ایم.»

در اوایل سال جاری، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه نینتندو در حال مذاکره با تامین‌کنندگان درباره فرآیند تولید جانشین سوییچ خود است. اخیراً ادعا شده است که توسعه کنسول جدید “در مسیر” قرار دارد، اما عرضه آن “در اولین فرصت” در بهار 2024 خواهد بود.

جالب اینجاست که شارپ سابقه کار با نینتندو را در بسیاری از دستگاه های خود از جمله اسمبلر سوییچ دارد. البته، اگر این شرکت واقعاً نمایشگرهای LCD را برای کنسول‌های جدید نینتندو می‌سازد، به این معنی است که این شرکت از صفحه‌نمایش‌های بهبود یافته Switch OLED (یا حداقل یک مدل بود) بازگشته است.

باز هم، با توجه به این واقعیت که هیچ کنسول یا شرکتی به صراحت نامی برده نشده است، این امکان وجود دارد که چیزی غیر مرتبط با نینتندو در اینجا ذکر شود. به عنوان مثال، گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که سونی در حال کار بر روی یک PlayStation همیشه آنلاین از راه دور است که قرار است در ماه نوامبر عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *