shadow warrior 3

Shadow Warrior 3 می تواند به Game Pass برود – شایعات


از دو بازی ساز Flying Wild Hog که در سال 2022 منتشر شد، غرب شیطانی کسی بود که تحسین بیشتری را برانگیخت – اما سایه جنگجو 3، آنچه در اوایل سال جاری در مورد رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل قبلی یاد گرفتیم، یک خراش خیس نیز نبود. علیرغم مشکلاتی که دارد، تیراندازی اول شخص سریع ارزش دیدن را دارد، به خصوص برای طرفداران این ژانر، و ممکن است به زودی برای مخاطبان بیشتری قابل دسترسی باشد.

چون به نظر می رسد جنگجوی سایه 3 می توان آن را به Game Pass هدایت کرد. همانطور که توسط چندین نفر در Reddit گزارش شده است، برنامه Game Pass در حال ارسال اعلان‌های فشاری برای کاربران است و ادعا می‌کند: جنگجوی سایه 3 در حال حاضر در دسترس است.

البته هنوز به طور رسمی اعلام نشده است و نه Flying Wild Hog و نه ناشر Devolver Digital چنین اطلاعیه ای نداده اند. همیشه این امکان وجود دارد که اطلاعیه ذکر شده فقط یک خطا باشد، اما اگر بازی واقعاً به Game Pass بیاید، می توانیم به زودی اعلامیه ای را تصور کنیم.

در بررسی ما سایه جنگجو 3، ما به آن نمره 7/10 دادیم.جنگجوی سایه 3 بسیاری از کرک های اضافی را از نسخه قبلی خود می گیرد و یک سواری هیجانی کوتاه و ساده پر از خشونت را طی می کند. طنز آن همیشه به جایی نمی رسد، و داستان ممکن است خنده دار باشد، اما گیم پلی بازی بسیار سرگرم کننده است و با طراحی سطح جامد پشتیبانی می شود. از طول کل کمپین خیلی تعجب نکنید. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جنگجوی سایه 3 در PS4، Xbox One، PC و از طریق سازگاری به عقب در PS5 و Xbox Series X/S موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat