Shadow Gambit: The Cursed Crew Trailer Spotlights Iron Bay


Shadow Gambit: Cursed Crew، بازی استراتژی تیمی آینده Mimimi Games کاری متفاوت از همیشه انجام می دهد. تاکتیک های سایه سلسله. عناصر فانتزی مانند دزدان دریایی مرده و جادو را در حین کاوش در جزایر گمشده مختلف کارائیب به نمایش می گذارد. با این حال، برخی چیزها هرگز تغییر نمی کنند، مانند ترجیح توسعه دهندگان برای مکان های بزرگ با جعبه های ماسه ای عمیق.

Iron Bay یکی از این مکان‌ها است که به عنوان «کوره سوزان» تفتیش عقاید عمل می‌کند. این یکی از بزرگترین جزایر است و چیزهای زیادی برای ارائه دارد. یک مکان حاوی موارد نفرین شده جمع آوری شده از سراسر ساحل بی زمان است. دیگری بر بازجویی از افراد مظنون به بدعت گذاری تمرکز می کند و آنها را به توبه محکوم می کند.

همچنین یک آسایشگاه وجود دارد که در آن سربازان تحت درمان قرار می‌گیرند، و یک گودال تصفیه که در آن مواد نفرین شده در آهنی که تفتیش عقاید در سلاح‌های خود استفاده می‌کند، پرتاب می‌شود و بازیافت می‌شود. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم بازیکنان چگونه به هر مکان حمله می کنند، به خصوص که شما می توانید حزب خود را برای ماموریت انتخاب کنید.

Shadow Gambit: Cursed Crew امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. منتظر ویدیوهای Island Spotlight بیشتر باشید و مصاحبه ما را با توسعه دهنده ای که 25 تا 30 ساعت زمان پخش را تایید کرده است، بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید