Shadow Gambit: The Cursed Crew آخرین بازی سازنده Mimimi است


بازی میمی Shadow Tactics: Blades of the Shogun، Desperados 3 و اخیرا منتشر شده است Shadow Gambit: Cursed Crew داره تموم میشهتوسط استودیو اعلام شد گامبیت سایه آخرین بازی است و طی چند ماه آینده “به آرامی کاهش می یابد”.

در وب سایت رسمی، دومینیک آبه، مدیر خلاقیت و یوهانس راث مدیر عامل شرکت (که همچنین شرکت را تأسیس کرد) گفتند: «وقف 15 سال گذشته به یک بازی جاه‌طلبانه فزاینده چیزی است که باعث شد بار شخصی بزرگی بر ما و خانواده‌مان وارد شود. انتشار از گامبیت سایه، ما به این نتیجه رسیدیم که زمان مناسبی است که به جای ثبت نام برای یک چرخه تولید چند ساله جدید، سلامت خود را در اولویت قرار دهیم و ترمز کنیم. ”

گامبیت سایه پشتیبانی از آن با وصله های جدید در حال توسعه برای همه پلتفرم ها ادامه خواهد داشت. همچنین برای اواخر سال جاری کاهش محتوای زیادی را برنامه ریزی کرده ایم. با وجود اعلام ناگهانی، تیم توسعه از قبل مطلع شده بود. آبه و راس در حال حاضر “هر کاری که می توانند برای حمایت از تیم انجام می دهند”، از جمله از دوستان خود در صنعت برای مشاغل جدید درخواست می کنند.

خوشبختانه گامبیت سایه اکنون امکان اعطای پاداش به همه کارکنان در این دوره انتقال وجود دارد. آبه و راث از توسعه دهندگان، جوامع، همتایان صنعت و ناشران مانند THQ Nordic، Daedalic Entertainment و Kowloon Nights تشکر کردند.

Shadow Gambit: Cursed Crew برای Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. بررسی ما را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید