Shadow Gambit: Cursed Crew DLC Ritual Zagan و Yuuki’s Wish را دریافت می کند، به روز رسانی رایگان با محتوای آخر بازی


توسعه دهنده Mimimi Gameas دو DLC برای بازی مخفی کاری تاکتیکی معرفی کرده است. Shadow Gambit: Cursed Crew الان بیرون است. عنوان DLC است سایه گمبیت آرزوی یوکی و گامبیت سایه: آیین زاگان، یک تریلر جدید وجود دارد که می توانید آن را در زیر مشاهده کنید.

هر DLC دارای شخصیت‌های جدیدی است که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را برای خدمه خود جذب کنند، و همچنین مجموعه‌ای از محتوای دیگر، از جمله ماموریت‌های داستانی جدید و سطوح جدید برای کشف.در همین حال مراسم زاگان شخصیت جدید مرتد زاگان معرفی شدآرزوی یوکی این بازی Yuki the Twilight Corsair را از بازی قبلی استودیو بازمی گرداند. تاکتیک های سایه: تیغه های شوگان.

جذب کاراکترهای جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا آنها را در برخی از ماموریت های دیگر ببرند. Shadow Gambit: Cursed Crewکمپین اصلی هر شخصیت توانایی های منحصر به فردی دارد. به عنوان مثال، زاگان یاغی به قدرت تاریکی دست می زند و می تواند نفرین مردگان و آتش دوشیزه را مهار کند.

علاوه بر DLC، این استودیو یک آپدیت رایگان نیز برای بازی به نام Treasure Hunts منتشر کرد. این به‌روزرسانی، مأموریت‌های جدیدی را برای یافتن گنج و مصنوعات دزدان دریایی اضافه می‌کند و در درجه اول بر روی پایان بازی متمرکز است. ماموریت‌های به‌روزرسانی یک تجربه رومینگ رایگان را ارائه می‌دهد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که جزیره را بدون استرس مقابله با ماموریت‌های داستانی خاص کاوش کنند. هر جزیره در آپدیت Treasure Hunts دارای یک پیچ و تاب منحصر به فرد در گیم پلی است.

برنامه های آینده Shadow Gambit: Cursed Crew پس از انتشار این دو DLC، همه چیز در جریان است زیرا استودیو اعلام کرد که آنها تعطیل خواهند شد. گامبیت سایه این آخرین مسابقه خواهد بود. این استودیو گفت که تولید این بازی “فشار شخصی قابل توجهی” بر تیم وارد می کند. این دو DLC آخرین انتشارات قبل از تعطیلی استودیو خواهند بود.

Shadow Gambit: Cursed Crew برای PC، PS5 و Xbox Series X/S موجود است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید