Senua's Saga: Hellblade 2 PS5 در دست بررسی است – شایعه


زمانی که مایکروسافت به تغییرات بزرگ در کسب و کار Xbox خود اشاره کرد، شایعات مربوط به بازی‌های اول شخص بالقوه برای پلتفرم‌هایی غیر از ایکس باکس در همه جا پخش شد. حماسه Senua: Hellblade 2 بنا به گزارش‌ها، کار Ninja Theory یکی از آنها بود، و اگرچه هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد، اما گزارش جدیدی از تام وارن از The Verge می‌گوید که این شرکت ظاهراً در حال بررسی عرضه یک PS5 است.

اما وارن گفت: “حتی اگر قرار باشد این اتفاق بیفتد، در حال حاضر مشخص نیست که حتی این یک موفقیت در نظر گرفته شود.” اگر درست نشد، باید در مورد سرنوشت Ninja Theory تعجب کنید، به خصوص پس از اینکه مایکروسافت استودیو Roundhouse را در حالی که Arkane Austin، Tango Gameworks و Alpha Dog Studios را تعطیل کرد، فولد کرد. کتیبه های بزرگ آنلاین تیم مسلما عنوان نهایی Ninja Theory کمکی نمی کند، اما لبه خونریزیبه شدت ضعیف بود و کمتر از یک سال پس از انتشار به پشتیبانی پایان داد.

حماسه Senua: Hellblade 2 در ۲۱ می برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. کمپین بازاریابی پیش از راه‌اندازی این هفته آغاز می‌شود، اما در عین حال، الزامات رایانه شخصی را در اینجا بررسی کنید. Ninja Theory نیز در حال کار است پروژه: ماراعنوانی ترسناک تجربی است که در یک مکان تنظیم شده و تصاویری فوتورئالیستی را ارائه می دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید