Senua's Saga: Hellblade 2 در رتبه 37 جدول فروش ایالات متحده برای می 2024 قرار دارد.


Circana داده‌های فروش بازی‌های ویدیویی را برای ماه می 2024 منتشر کرد. فیلم Ghost of Tsushima کارگردان با تشکر از نسخه PC. با این حال، یک نسخه از 20 نسخه برتر وجود ندارد. حماسه Senua: Hellblade 2 از نظریه نینجا. در توییتی جدید، مدیر اجرایی و تحلیلگر Circana، Matt Piscatella اعلام کرد که این بازی در رتبه 37 در فروش کامل دلار بازی در تمام پلتفرم ها قرار دارد.

از آن به بعد hellblade 2 هیچ نسخه فیزیکی وجود نداشت، فقط فروش دیجیتالی بود. رتبه 21 در Xbox Series X/S. پس از انتشار در Game Pass در روز اول انتشار، در رتبه دوازدهم جدول نامزدی قرار گرفت. Fallout 76. ادامه هید Star Wars Jedi: Survivor، Apex Legends و Forza Horizon 5

قبل از انتشار، نگرانی‌هایی در مورد اینکه چگونه فروش Ninja Theory بر توسعه‌دهنده تأثیر می‌گذارد، وجود داشت، به خصوص پس از بسته شدن استودیوهای شخص اول مانند Arkane Austin، Tango Gameworks و Alpha Dog Studios. با این حال، شایعات حاکی از آن است که برنامه ای برای تعطیلی «به این زودی» وجود ندارد و پروژه دیگری تصویب شده است. اما فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس منتظر به روز رسانی ها باشید.

حماسه Senua: Hellblade 2 در رایانه شخصی و Xbox Series X/S موجود است. بررسی ما را بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید