Senua's Saga: Hellblade 2 به طور رسمی در 21 می عرضه می شود


در دومین نمایشگاه سالانه Xbox Developer_Direct مایکروسافت، نینجا تئوری مورد انتظار حماسه Senua: Hellblade 2 اعضای تیم توسعه یک شیرجه عمیق انجام دادند و به این عنوان اکشن ماجراجویی و آنچه بازیکنان می‌توانند از آن انتظار داشته باشند، توجه کردند.

حماسه Senua: Hellblade 2 داستان، شخصیت اصلی سنوا را به تصویر می‌کشد که در قرن دهم به ایسلند می‌رسد تا وایکینگ‌هایی را که مردمش را اسیر می‌کردند، تعقیب کند. تئوری نینجا تلاش می‌کند تا بازی، داستان و محیط را به واقعیت نزدیک نگه دارد، اما البته بازیکنان می‌توانند انتظار عناصر خارق‌العاده زیادی از غول‌ها تا دراگر و غیره را داشته باشند.

البته بیماری روانی Senua یک بار دیگر بخشی جدایی ناپذیر از این تجربه است و مانند بازی اول، Ninja Theory با متخصصان و افرادی که تجربه شخصی بیماری روانی دارند کار می کند تا ذهن سنوا را درک کند و نحوه برخورد او با او را به تصویر کشیدیم. بیماری روانی. پرتابش کن

جزئیات بیشتر در مورد روند توسعه واقعی بازی توسط اعضای تیم سازنده فاش شده است hellblade 2 اینها شامل گرافیک بهبود یافته، استفاده بهتر از ضبط حرکت در بازی، و استفاده از صدای دو گوش در طول بازی و همچنین صداهایی در سر Senua است.

در همین حال، مشابه با درزهای اخیر، موارد زیر نیز به طور رسمی تایید شده است: حماسه Senua: Hellblade 2 این بازی برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود و در هنگام عرضه در Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید