Senua’s Saga: Hellblade 2 می تواند در سال 2023 راه اندازی شود – شایعه


وهایفای راش، افسانه ماین کرافت،وسقوط قرمز، مایکروسافت تا کنون سه عنوان اصلی اصلی را برای Xbox Series X/S در سال جاری منتشر کرده است.Forza Motorsportومیدان ستاره، با تایید شده است که چندین مورد دیگر برای چند ماه آینده در خط لوله قرار دارند. با این حال، امسال ممکن است یک نفر بیشتر مورد تمسخر قرار گیرد.

مایکروسافت اخیراً تبلیغات Xbox Game Pass را منتشر کرده است. این آگهی تعدادی از عناوین شخص اول و ثالث را در کاتالوگ خدمات فعلی و آتی ما نشان می دهد. جالب اینجاست که وقتی نوبت به دومی می‌رسد، تمام بازی‌های نشان‌داده‌شده رسما برای عرضه در سال 2023 تایید شده‌اند. هر 13 ثانیه، تبلیغ است حماسه Senua: Hellblade 2، هنوز تاریخ انتشار رسمی وجود ندارد. آیا مایکروسافت به دنباله اکشن ماجراجویی مورد انتظار در سال 2023 اشاره می کند؟

ما از آخرین تریلر The Game Awards 2021 چیز زیادی ندیده ایمحماسه Senua: Hellblade 2، به روز رسانی ها محدود به هنر مفهومی، ویدیوهای پشت صحنه و نمایشگاه های فناوری است. گفته می‌شود، از میان تمامی عناوین آتی شخص اول ایکس‌باکس بدون تاریخ انتشار، دنباله‌ی Ninja Theory طبق اطلاعات فاش شده نزدیک‌ترین به انتشار است.

مایکروسافت در حال برنامه ریزی سالانه Xbox Game Showcase خود در ماه آینده است.هل بلید 2، در میان دیگر عناوین شخص اول.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *