به نظر می رسد Senua’s Saga: Hellblade 2 کاملاً قابل بازی باشد


در اوایل سال جاری، مایکروسافت و توسعه دهنده Ninja Theory تایید کردند که: حماسه Senua: Hellblade 2 ” قرار است در سال 2024 اکران شود و به نظر می رسد که دنباله اکشن ماجراجویی مورد انتظار با نزدیک شدن به اکران همچنان در پشت صحنه پیشرفت خود را ادامه می دهد.

نینجا تئوری اخیراً تصویری را در توییتر از کارمندان استودیو به اشتراک گذاشته است که در حال تماشای نمایشی از بازی با هم هستند. این نشان می دهد که بازی به اندازه کافی در پشت صحنه پیشرفت کرده است که از ابتدا تا انتها آماده بازی است. این استودیو نوشت: «هیچ چیز مثل جمع کردن همه برای بازی کردن نیست.

البته، hellblade 2 به صراحت در توییت ذکر نشده است و تصویر توییت شده صفحه نمایش تار بازی را نشان می دهد، اما با نگاهی به زمان بندی انتشار Ninja Theory، می توان تصور کرد که سازنده آن را ذکر کرده است. hellblade 2، تار کردن صفحه نمایش برای جلوگیری از نمایش چیزی در بازی که هنوز نمی خواهید آن را ببینید – مگر اینکه بازی دیگری در آینده نزدیک منتشر شود که Ninja Theory هنوز از آن اطلاعی نداشته باشد.

هر زمان که در سال 2024 منتشر شد، حماسه Senua: Hellblade 2 این بازی از روز اول بر روی Xbox Series X/S و PC و Game Pass در دسترس خواهد بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید