Senua's Saga: Hellblade 2 با انتشار تریلر عرضه قریب الوقوع را تبلیغ می کند


برای بازاریابی حماسه Senua: Hellblade 2 پیش از انتشار به طرز شگفت‌آوری تضعیف شده است، اما مایکروسافت به دنبال بهبود آن است زیرا دنباله‌ای اکشن ماجراجویی مورد انتظار در راه است. قبل از انتشار بازی، این شرکت برای اولین بار یک تریلر معرفی کرد که نگاهی اجمالی دیگر به موضوع بازی به ما می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

حماسه Senua: Hellblade 2 بازیکنان بار دیگر به جای سنوا قدم می گذارند زیرا او همچنان با بیماری روانی مبارزه می کند و در عین حال با تهدیداتی مانند مهاجمان مهاجم و موجودات کابوس وار روبرو می شود. این بازی نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت‌های زیادی دارد، از جمله مبارزه با عملکرد کامل و تمام برخوردها فقط 1 به 1 است.

حماسه Senua: Hellblade 2 مانند مدل قبلی خود، به گونه ای طراحی شده است که تجربه کوتاه تری داشته باشد و در حدود 7 تا 8 ساعت طول بکشد. این نسخه فقط دیجیتالی خواهد بود و با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد.

حماسه Senau: Hellblade 2 در ۲۱ می برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. نیازهای رایانه شخصی خود را اینجا بررسی کنید. در ایکس باکس سری ایکس، بازی فقط دارای 30 فریم بر ثانیه است. طبق گفته Leaks، مایکروسافت همچنین در حال بررسی عرضه PS5 برای عنوان اکشن ماجراجویی است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید