فیلم Senua's Saga: Hellblade 2 به تصویری از بیماری روانی می پردازد


دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم برای تئوری نینجا هل بلید: قربانی سنوا، حماسه Senua: Hellblade 2، هفته آینده منتشر می شود. داستان، سنوا را به تصویر می‌کشد که برای اجرای عدالت در حالی که با بیماری روانی مبارزه می‌کند، به ماجراجویی به ایسلند وایکینگ می‌رود و در نقش «خشمگین‌ها» ظاهر می‌شود. در یک ویدیوی جدید، تیم سازنده با چندین متخصص به بحث در مورد بیماری روانی و نحوه نمایش آن در بازی می نشینند.

این کارشناسان شامل کارکنان همتا از کمبریج شایر و پیتربورو NHS Foundation Trusts و پل فلچر، پروفسور برنارد وولف در علوم اعصاب سلامت در دانشگاه کمبریج هستند. نینجا تئوری علاوه بر همکاری با آنها، با Recovery College East نیز همکاری کرد. هدف این بود که هنگام به تصویر کشیدن شخصیتی که از بیماری روانی رنج می برد، «موضوع را به طور کامل درک کنیم».

آنچه که به عنوان تمرینی در مورد میل به یادگیری شروع شد، به سرعت به یک همکاری خلاقانه تبدیل شد. دام متیوز، رئیس استودیو در ایکس باکس وایر گفت: شخصیت، جهان و داستان او را تقویت کنید.

او گفت که عاقبت یک بار دیگر به ما طعم شنیدن صداها را می‌دهد، چیزهایی را که فقط شما می‌توانید ببینید و باورهایی که ممکن است برای دیگران غیرعادی باشد تحت تأثیر قرار می‌گیرد. متیوز همچنین در مورد کنفرانسی در مورد بیماری روانی و به تصویر کشیدن آن در بازی هایی که توسط تئوری نینجا و علوم اعصاب کمبریج حمایت می شود، به اشتراک گذاشت. اینجا را بررسی کنید.

حماسه Senua: Hellblade 2 این بازی در تاریخ 21 می برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد، اما گزارش شده است که عرضه آن برای PS5 نیز در حال بررسی است. برای بررسی سیستم مورد نیاز برای رایانه شخصی خود به اینجا بروید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید