توسعه Senua's Saga: Hellblade 2 تا سال 2020 شروع نشد


دام متیوز، رئیس استودیوی Ninja Theory در مصاحبه با Kinda Funny Games گفت: حماسه Senua: Hellblade 2 اولین بار در سال 2019 اعلام شد، اما استودیو چیزی غیر از یک تریلر آماده نداشت.

برای زمینه، حماسه Senua: Hellblade 2 در ابتدا در سال 2019 در کنار Xbox Series X/S در جریان جوایز بازی آن سال معرفی شد.

وقتی از متیو در مورد چگونگی پیشرفت بازی پرسیده شد، متیو اظهار داشت که استودیو در واقع توسعه کامل را شروع نکرده است. حماسه Senua: Hellblade 2 تا پایان سال 2020 لبه خونریزی.

هفت سال از آخرین بار گذشته است. [Hellblade] این یک بازی است، اما ما روی آن کار می کنیم [Senua’s Saga: Hellblade 2] ماتیوز گفت: زمان کمتر از آن است. زمانی که آن را در سال 2019 اعلام کردیم، یک تریلر داشتیم، اما این واقعاً تمام چیزی بود که برای بازی داشتیم.

وقتی از متیوز پرسیده شد که چه حسی دارید که همزمان با کنسول معرفی شود، ماتیوس گفت: “ما برای آن تلاش کردیم.” “ما در مورد ایده های خلاقانه پیرامون آن هیجان زده بودیم.”

متیوز ادامه داد: “هر روز وقتی از خواب بیدار می شوم، به این فکر می کنم که چگونه می توانیم بازی های عالی بسازیم، و چگونه می توانیم به این افراد واقعا عالی کمک کنیم تا بازی های خود را تا حد امکان توسط افراد بیشتری انجام دهند. این موضوع است.”

متیوز در ادامه در مورد جنبه های مختلف صحبت می کند. حماسه Senua: Hellblade 2 بقیه مصاحبه مواردی مانند پشتیبانی از ویژگی های رایانه شخصی و بهبودهای صوتی بازی های قبلی را پوشش می دهد.

حماسه Senua: Hellblade 2 این بازی برای PC و Xbox Series X/S عرضه می شود و از روز اول از طریق PC و Xbox Game Pass نیز در دسترس خواهد بود. اوایل این هفته، Ninja Theory تاریخ عرضه جهانی بازی را فاش کرد.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید