Senua's Saga: کار بعدی توسعه دهنده Hellblade 2 چراغ سبز شد – شایعه


نینجا تئوری مدتها مورد انتظار است حماسه Senua: Hellblade 2 در 21 می، دام متیوز، رئیس استودیو، پیامی در توییتر منتشر کرد و از طرفداران تشکر کرد. او به چالش‌های توسعه بازی‌های ویدیویی اشاره کرد و معتقد بود که استودیو به هدف خود برای ایجاد عناوینی دست یافته است که «شما را به فکر کردن و احساس کردن وادار می‌کند».

یک سفر برای نینجا تئوری به پایان رسیده است، اما به نظر می رسد که سفر دیگری به زودی آغاز خواهد شد. یک “منبع موثق” که با Jez Corden از Windows Central صحبت می کرد فاش کرد که قسمت بعدی چراغ سبز شده است. همچنین، پروژه مارا اگرچه این بازی ترسناک تجربی هنوز در حال توسعه است، اما از سال 2021 چندان به روز نشده است.

نکته مثبت دیگر، گزارش شده است که هیچ برنامه ای برای تعطیلی استودیو “به این زودی” وجود ندارد. مسلماً تعطیلی Arkane Austin، Tango Gameworks و Alpha Dog Studios (استودیوی Roundhouse با استودیوی آنلاین ZeniMax ادغام شد) برای برخی از توسعه دهندگان نیز غیرممکن بود. همه چیز همیشه می تواند تغییر کند، اما طرفداران می توانند از ایمن بودن تئوری نینجا (در حال حاضر) کمی احساس آرامش کنند.

حماسه Senua: Hellblade 2 در Xbox Series X/S و PC موجود است. تنظیمات دسترس‌پذیری که اخیراً فاش شده است را اینجا بررسی کنید. همچنین می‌توانید تریلر پرتابی که روح حیوانی AURORA را به نمایش می‌گذارد، تماشا کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید