«SEKIRO: Shadows Die Twice» بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است


از نرم افزار SEKIRO: سایه ها دو بار می میرند در طول عمر خود، بیش از 10 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخت. توسعه دهنده این موضوع را در توییت اخیر خود تأیید کرد و از طرفداران برای انجام بازی تشکر کرد. آخرین نقطه عطف فروش این عنوان در جولای 2020 بود که بیش از 5 میلیون نسخه فروخت.

این بازی در سال 2019 برای Xbox One، PS4 و PC منتشر شد و بازخوردهای مثبتی را در سراسر جهان دریافت کرد. SEKIRO: سایه ها دو بار می میرند این یک اکشن ماجراجویی هک اند اسلش است که فاصله زیادی با عناوین قبلی این استودیو دارد. بازیکن کنترل Wolf را بر عهده دارد و باید کورو، وارث الهی را که بازوی خود را از دست داده است، نجات دهد. با استفاده از پاهای مصنوعی با وسایل مختلف، Wolf می تواند در محیط دست و پنجه نرم کند و شوریکن ها را پرتاب کند.

به لطف خون وارث الهی، او می تواند در هنگام نبرد زنده شود و به دشمن حمله کند. مبارزات بیشتر مبتنی بر مهارت می‌شود، با سیستمی که بر برهم زدن وضعیت دشمن در حین بلوک‌های زمان‌بندی و جدایی تمرکز می‌کند، اما همچنان امکان آزمایش را فراهم می‌کند. برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما از بازی را اینجا ببینید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید