سگا، سونیک “در نظر گرفتن راه اندازی مجدد و بازسازی”


جوجه تیغی را سونیک کنیدممکن است یک IP با فراز و نشیب های خود باشد، اما همچنان مهمترین دارایی سگا است. این شرکت اخیراً استراتژی معرفی ایده های جدید را برای گسترش بیشتر تجارت خود از سال گذشته اتخاذ کرده است.مرز صوتیاولین بازی جهان باز از این سری و پلتفرمر دو بعدی آیندهسوپراستارهای صوتیاین اولین بازی است که دارای قابلیت co-op است، اما به نظر می رسد این شرکت علاقه مند به بررسی مجدد گذشته این سری است.

در مصاحبه اخیر با Famitsu، رئیس سگا و مدیر ارشد اجرایی، یوکیو سوگینو، چیزی مشابه گفت و اشاره کرد که در حالی که عناوین جدید در این فرنچایز به وضوح ادامه دارد، این شرکت همچنینصوتی در مورد آینده گفته می شود که “راه اندازی مجدد و بازسازی نیز در دست بررسی است”.

Sugino (ترجمه VGC) گفت: “البته ما باید کارهای جدیدی انجام دهیم، اما همه IP با نسخه های جدید و راه اندازی مجدد یکسان نیستند.” “در حال حاضر، هر IP روش مناسب را انتخاب می کند. صوتی IP پرچمدار SEGA است و ما به موازات عناوین جدید، راه اندازی مجدد و بازسازی را در نظر داریم. ”

البته سگا حتی در مناطقی که زیاد ندیده‌ایم، عادت به انتشار بازسازی‌ها ندارد.صوتی. این شرکت تاکنون آثار بازسازی شده زیادی را منتشر کرده است.یاکوزاعنوان، آخرینبازسازی یاکوزا!، در اوایل سال جاری راه اندازی شد.بارگذاری مجدد persona 3،در همین حال، در حالی که انتظار می رود در اوایل سال 2024 به فروش برسد، این شرکت همچنین گزارش داده استتاکسی دیوانهورادیو جت ستمن دارم کار میکنم

با توجه به صوتی، باید دید که آیا سریال توجه خود را به یک بازسازی احتمالی معطوف خواهد کرد یا خیر، اما طرفداران هنوز منتظر چیزهای زیادی در آینده نزدیک هستند. سوپراستارهای صوتیاواخر امسال برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار رسمی اعلام نشده است، اما فهرست های خرده فروشان نشان می دهد که در ماه اکتبر عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *