Sega و Tencent Level Infinite Skip E3 2023


با توجه به اینکه یوبی سافت کناره گیری خود را اعلام کرد و شایعاتی مبنی بر لغو قریب الوقوع نمایشگاه به گوش رسید، برای E3 امسال چندان خوب به نظر نمی رسد. IGN از آن زمان تائید کرده است که سگا نیز در آن شرکت نخواهد کرد، اما اطلاعات بیشتری در مورد “پروژه های اعلام شده و اعلام نشده آینده” به اشتراک خواهد گذاشت.

همچنین ابتکار جهانی انتشار بازی Tencent، Level Infinite، نیست. در عوض، ما در Play Days 2023 به میزبانی جف کیگلی شرکت خواهیم کرد. Bandai Namco در Play Days شرکت خواهد کرد، اما حضور آن در E3 را نه تایید و نه تکذیب کرد. Devolver Digital به روند حضور رسمی خود در E3 ادامه می دهد، اما “تولید برای Devolver Direct سالانه ما که برای ژوئن برنامه ریزی شده است به خوبی در حال انجام است، و ما به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن اعلام خواهیم کرد.” من اعتراف کردم.

هیچ ناشر دیگری انصراف خود را تایید نکرده است، اما IGN آگاه بود که ناشران دیگر نیز برنامه های مشابهی داشتند. افراد متعددی در حوزه انتشارات و روابط عمومی با اطلاع از این رویداد نیز نسبت به این رویداد ابراز نگرانی کردند. برخی احساس کردند که ارتباطی بین انجمن نرم افزار سرگرمی و ReedPop در مورد نمایش وجود ندارد. هیچ کدام تا کنون اظهار نظر رسمی ارائه نکرده اند.

این وضعیت توسط همه توضیح داده شد که “منتظر شخص دیگری بودند تا اول بپرد، اما هیچ کس تلاش نکرد – و زمان در حال تمام شدن بود.”، یک منبع گفت: “هیچ راهی وجود ندارد که این نمایش هرگز اتفاق بیفتد.”

مثل همیشه منتظر جزئیات بیشتر باشید تا زمان مشخص شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *