توسعه دوم Extinction به پایان می رسد، سرورها در سال 2024 خاموش می شوند


تیراندازی داینا قاتل co-op Systemic Reaction انقراض دوم توسعه را به پایان رسانده است. سازنده به طور رسمی اعلام کرده است که بازی از فروش حذف می شود و سرورها در سال 2024 خاموش می شوند. علاوه بر عدم دستیابی به موفقیتی که انتظارش را داشتند، تیم با “مسائل پیش بینی نشده و قابل توجهی روبرو شد که ما را از خروج از دسترسی اولیه و پیش نمایش بازی باز می داشت.”

Systemic Reaction که برای دسترسی زودهنگام در اکتبر 2020 منتشر شد، ابتدا قرار بود نسخه 1.0 را در سال گذشته منتشر کند. اما به دلیل برخی «مسائل جدی» به تعویق افتاد. “متاسفانه، مشخص شد که تیم کوچک ما فاقد منابع لازم برای رسیدن به اهداف کیفی ما و خروج از دسترسی اولیه و پیش‌نمایش بازی است، و سرمایه‌گذاری لازم برای انجام این کار فراتر از توان ما بود. آنقدر بزرگ بود که تحمل کنیم.” این به توضیح کمک می‌کند. کمبود نسبی به روز رسانی در طول یک سال گذشته یا بیشتر.

پس از تلاش در طول سال برای ارزیابی گزینه‌هایمان و یافتن راه‌حل‌های بالقوه دیگر، این واقعیتی است که تیم ما باید با آن روبرو شود.» سرورها سال آینده خاموش خواهند شد. شرکت برنامه‌ریزی می‌کند تا زمانی که این کار را کرد «خیلی از قبل» با هم ارتباط برقرار کند.

این بهترین وضعیت برای توسعه‌دهندگان یا کسانی که دسترسی زودهنگام را خریداری کرده‌اند نیست، اما هیچ اخراج‌ای رخ نداده است. اشتیاق، استعداد و مهارت تیمی که روی این کار کار کرد. انقراض دوم در پروژه های دیگر در سرتاسر گروه استودیو Avalanche به خوبی مورد استفاده قرار گرفته است. همانطور که ما به ماجراجویی بعدی خود می رویم، از شما درک و شفقت برای اعضای تیمی که روی این پروژه کار کردند و قلب و روح خود را در این بازی ریخته اند می خواهیم. ”

به عنوان یک بازی تیراندازی اول شخص متمرکز بر تیم، انقراض دوم بازیکنانی دیده می‌شوند که در مناطق مختلف برای حمایت از تلاش‌های جنگی می‌جنگند. شما روی سطح تهدید خودتان کار می کنید، اما موفقیت سایر بازیکنان می تواند سطح تهدید شما را کاهش دهد. اگر خیلی زیاد شود، یک رویداد تخم ریزی ممکن است رخ دهد.

اعلام کرد که توسعه چه چیزی برای واکنش های سیستمیک به پایان می رسد؟ کلاغ بسته پروژه های دیگر در تاریخ 5 اکتبر در حال انجام است. مثل همیشه منتظر اطلاعیه های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید