Sea of ​​Thieves در صدر جدول دانلود PS5 در ماه می در ایالات متحده و اروپا قرار دارد


تا همین اواخر، تصور اینکه مایکروسافت یک بازی شخص اول را برای ایکس باکس منتشر کند، سخت بود. دریای دزد این یک بازی دزدان دریایی چند نفره توسط Rare است که در ابتدا بر روی پلی استیشن منتشر شد، اما اکنون نه تنها بر روی PS5 قابل بازی است، بلکه به طور پیوسته در حال افزایش محبوبیت است.

طبق نموداری که اخیرا توسط سونی در بلاگ پلی استیشن منتشر شده است، دریای دزد بیشترین دانلود در PS5 در نمودار اروپا و ایالات متحده / کانادا بود. ماه قبل، این بازی به رتبه 1 در نمودارهای اروپایی و رتبه 3 در نمودارهای ایالات متحده / کانادا رسید.

جالب اینجاست که بیشترین بازی های دانلود شده در پلی استیشن 4 در هر دو منطقه عبارتند از: صنایع دستی معدن – همچنین عنوانی است که توسط مایکروسافت منتشر شده است، بنابراین واضح است که این شرکت موفقیت زیادی در پلتفرم سونی داشته است.

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس اخیراً تأیید کرده است که مایکروسافت قصد دارد به انتشار بازی‌ها برای کنسول‌هایی غیر از ایکس‌باکس ادامه دهد. در حال حاضر، این شرکت به طور رسمی دو نسخه چند پلتفرمی را اعلام کرده است. call of duty black ops 6، قرار است در اکتبر سال جاری منتشر شود و DOOM: Dark Agesبرای انتشار در سال آینده برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید