بازی Sea of ​​Thieves به 40 میلیون بازیکن رسیده است


دریای دزد پس از شروعی تا حدودی سخت در شش سال گذشته، به یک غول بزرگ تبدیل شده است و حاضر نیست هیچ حرکتی را از دست بدهد. در واقع، توسعه دهنده Rare اعلام کرد که این بازی اخیراً یکی دیگر از نقاط عطف مهم تعداد بازیکنان را پشت سر گذاشته است.

از زمان عرضه آن برای PC و Xbox در مارس 2018، دریای دزد بیش از 40 میلیون بازیکن تاکنون بازی کرده اند. تا چند سال پیش، تعداد بازیکنان این بازی در طول عمر خود به 30 میلیون نفر رسید و از نظر جذب بازیکنان جدید، سرعت ثابتی را حفظ کرده است.

40 میلیون بازیکن در Xbox، Windows 10 و Steam نقطه عطفی برای صحبت کردن است، و البته ما نمی توانستیم بدون شما این کار را انجام دهیم جو نئاتو، تهیه کننده اجرایی، نوشت: ما با خلاقیت و شیطنت های شما روی امواج.

با این حال، می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و از تیمی که سخت برای ارائه بیش از 100 به‌روزرسانی رایگان کار کرده و هیجان و نوآوری بیشتری را از زمان راه‌اندازی فصل 12 به ارمغان آوردند و سندباکس دوباره تغییر خواهد کرد، تشکر کنم با اضافات جدید مانند Throwing Knives و Bone Caller.

البته شایان ذکر است دریای دزد همچنین در اواخر این ماه برای PS5 منتشر خواهد شد که به معنای گسترش بیشتر پایگاه پخش است. با توجه به زمان انتظار طولانی که بازیکنان در طول نسخه آزمایشی بسته اخیر PS5 باید تحمل کنند، واضح است که تقاضای زیادی برای بازی‌های غیرقانونی روی این پلتفرم وجود دارد.

دریای دزد در 30 آوریل برای PS5 منتشر خواهد شد. در حال حاضر برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید