Sea of ​​Thieves در PS5 از انتقال پیشرفت پشتیبانی می کند، سرورهای اختصاصی پلی استیشن نیز تایید شده است


رئا دریای دزد ” در اواخر این ماه برای پلی استیشن 5 راه اندازی می شود، و یک پست وبلاگ جدید منتشر شده است که جزئیات همه چیزهایی را که باید قبل از شروع افزایش فروش خود بدانید، منتشر شده است. یک حساب مایکروسافت لازم است، اما بازیکنان موجود می توانند پیشرفت خود را در همه پلتفرم ها انتقال داده و به اشتراک بگذارند.

بازیکنان PS5 برای بازی چندنفره آنلاین به PlayStation Plus نیاز دارند، اما اگر به صورت انفرادی در Safer Seas بازی کنند، نه. Rea تاکید کرد که در حالی که حالت آفلاین نیست و co-op پشتیبانی می شود، نداشتن PS Plus به این معنی است که نمی توانید دوستان خود را دعوت کنید یا به سایر بازیکنان بپیوندید. اگر به PvP، برخی رویدادهای جهانی و شرکت تجارت فورچون آتنا نیاز ندارید، می توانید بدون آن کار کنید.

در نهایت، در حالی که بازی cross-platform پشتیبانی می شود، سرورهایی نیز وجود دارند که به پلی استیشن اختصاص داده شده اند. همچنین می توانید انتخاب کنید که فقط با سایر کاربران کنترلر بازی کنید. این به معنای بازی با بازیکنان Xbox است. با توجه به افزایش تعداد بازیکنان، Rare در نظر دارد شش کشتی را برای هر سرور بازگرداند، اما هیچ چیزی تایید نشده است.

دریای دزد در 30 آوریل برای PS5 عرضه خواهد شد، اما کسانی که نسخه پریمیوم را خریداری کرده اند می توانند از 25 آوریل شروع به بازی کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد عنوان اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید