Sea of ​​Thieves در PS5 از 4K/60 FPS و 1080p/120 FPS پشتیبانی می کند.


دریای دزد اولین عنوان Rare در کنسول پلی استیشن است و آنها هر کاری که در توان داشته اند انجام داده اند تا مطمئن شوند که مطابق با استانداردها است. همراه با اعلام انتقال پیشرفت برای بازیکنان ایکس باکس و رایانه شخصی و سرورهای اختصاصی پلی استیشن، ما همچنین حالت های گرافیکی 4K/60 FPS (با HDR) و 1080p/120 FPS را در PS5 تأیید کردیم. آخرین تریلر نمای کلی ویژگی ها را در زیر مشاهده کنید.

بازخورد لمسی DualSense حرکت واقعی تری را ارائه می دهد، ماشه های تطبیقی ​​با کشیدن ماشه در حین مبارزه کار می کنند و میکروفون و بلندگوی داخلی کنترلر به شما امکان می دهد بدون هدست چت کنید. پورتال پلی استیشن دستی نیز پشتیبانی می شود.

دریای دزد 250 تروفی در PS5 وجود دارد، اما برای دریافت تروفی Platinum فقط باید 60 تروفی اصلی را باز کنید. بازیکنان Xbox و PC همچنین می توانند دستاوردهای فعال خود را به تروفی تبدیل کنند، برخی از آنها را می توان بلافاصله باز کرد، در حالی که برخی دیگر نیاز به پخش مجدد بازی برای باز کردن همه آنها دارند.

دریای دزد این بازی در تاریخ 30 آوریل برای PS5 همزمان با فرا رسیدن فصل 12 منتشر خواهد شد. نسخه بتای بسته از 12 تا 15 آوریل برای دارندگان نسخه های لوکس و پریمیوم اجرا می شود تا آیتم های فصل 11، شهرت، ارز و 10 شهرت را برای دریافت زودهنگام فصل 11 به دست آورند. می توانید سطوح کسب کنید. فصل آینده شروع خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید