دریای سارقان را می توان برای پلی استیشن و نینتندو سوئیچ منتشر کرد – شایعه


شایعات اخیر حاکی از آن است که مایکروسافت در نظر دارد عناوین کاتالوگ بیشتری را به پلتفرم‌های رقیب بازگرداند، اما تاکنون افشاگری‌ها و شایعات عمدتاً روی موارد زیر متمرکز شده‌اند: Hifi rush ظاهراً این بازی برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود، اما اکنون ادعا می‌شود که یکی دیگر از بازی‌های اصلی ایکس‌باکس شخص اول نیز چند پلتفرم عرضه خواهد شد.

جف گراب روزنامه نگار اخیراً در پادکست Game Mess Mornings از Giant Bomb ادعا کرد: دریای دزد احتمالاً برای پلی‌استیشن و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود (اگرچه برای خود سوییچ عرضه می‌شود یا جانشین آن، که انتظار می‌رود در نیمه دوم سال جاری منتشر شود، هنوز مشخص نیست) من نمی‌دانم).

گروب گفت: “من شنیده ام که ممکن است به سیستم عامل های دیگر نیز بیاید.” “وقتی من برای اولین بار شنیدن این شایعات را شروع کردم ، فکر کردم ،” اوه ، این احتمالاً این همان چیزی است که در مورد آن است. ” دریای دزداز آنجا که من شنیده ام که می تواند به سوئیچ و پلی استیشن نیز بیاید. ”

استیون توتیلو، روزنامه‌نگار سابق Kotaku و Axios ادعاهای مشابهی را در خبرنامه صنعت Game File مطرح کرد. توتیلو می گوید که در مورد نسخه سوییچ بازی ماجراجویی دزدان دریایی چند نفره چیزی نشنیده است، اما می گوید: دریای دزد براساس آنچه از افراد آشنا با برنامه های بازی شنیده ایم ، به پلی استیشن می رود و احتمالاً هدف آن نسخه اولیه سال 2024 است.

دریای دزد در حال حاضر در Xbox Series X/S ، Xbox One و PC موجود است. در ژوئن سال 2022 ، مایکروسافت اعلام کرد که از 30 میلیون بازیکن زندگی پیشی گرفته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید