Sea of ​​Thieves فصل 10 را با ویژگی های جدید انجمن راه اندازی می کند


دریای دزد در دهمین فصل خود قرار دارد و ویژگی های جدید زیادی را به همراه دارد. ویژگی برجسته به‌روزرسانی، توانایی بازیکنان برای تشکیل انجمن‌ها است که به بازیکنان امکان می‌دهد زیر یک بنر واحد متحد شوند و چالش‌های بزرگ‌تری را تحمل کنند.

گیلدها دارای محدودیت 24 دزد دریایی هستند و بازیکنان فقط می توانند در هر زمان به حداکثر سه انجمن بپیوندند. پیوستن به یک انجمن به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در شهرت انجمن مشترک مشارکت داشته باشند، که می‌تواند بیشتر پاداش‌های جدیدی مانند لباس‌های ویژه کسب کند. بازیکنان به عنوان فرستادگان صنف حرکت می کنند و ممکن است در معرض حملات بازیکنان متمرکز بر PvP قرار گیرند.

صنفی از دریای دزد کاپیتان ها همچنین می توانند کشتی های خود را با سایر اعضای انجمن خود به اشتراک بگذارند. کشتی‌های مشترک، گزینه‌های تزئینی و سفارشی‌سازی معمول را حفظ می‌کنند، در حالی که به مالک کشتی اجازه می‌دهند تا در نقاط عطف به پیشرفت خود ادامه دهند.

آغاز یک فصل جدید دریای دزد همچنین به این معنی است که یک Loot Pass جدید با 100 سطح جدید پاداش برای باز کردن وجود دارد. خرید Plunder Pass به بازیکنان امکان دسترسی به ردیف‌های امتیاز ممتاز را می‌دهد و به آنها امکان می‌دهد ست‌ها و لباس‌های کشتی Stormfish Chaser را سریع‌تر خریداری کنند.

Rare همچنین فاش کرد که Skull of Siren Song Voyages در ماه نوامبر راه اندازی خواهد شد و اساساً یک مسابقه سراسری سرور برای به دست آوردن گنج جدید خواهد بود. یک به‌روزرسانی بزرگ نیز برای ماه دسامبر برنامه‌ریزی شده است، و یک گزینه Safer Seas برای بازیکنانی که می‌خواهند در سرورهای خصوصی خود بدون PvP و جوایز کمتر بازی کنند، اضافه می‌کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید