Sea of ​​Thieves به PS5 می آید


عنوان‌های ماجراجویی اکشن سرویس زنده نادر دریای دزد پلیرهای PS5 هم اکنون در دسترس هستند. این بازی برای اولین بار در ماه مارس 2018 قبل از دریافت به‌روزرسانی Xbox Series X/S بر روی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و اولین بازی از سوی سازنده است که بر روی پلتفرم پلی‌استیشن منتشر می‌شود. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

با وجود انتشار بحث برانگیز آن در آن زمان، دریای دزد در طول سال ها به شدت بهبود یافته است. به عنوان یک دزد دریایی تازه کار، بازیکنان ظاهر خود را از یک تصادفی ساز شخصیت سفارشی می کنند، یک کشتی انتخاب می کنند و در دریاهای آزاد در جستجوی ماجراجویی حرکت می کنند. آن‌ها می‌توانند وظایف مختلف شرکت تجاری، از حمل و نقل محموله و مواد گرفته تا ردیابی خدمه اسکلت و غارت سایر بازیکنان را بر عهده بگیرند.

البته، افسانه هایی برای دنبال کردن وجود دارد که بر داستان ها تمرکز دارند. افسانه ساروشیما، بر اساس مجموعه ماجراجویی تحسین شده Lucasfilm Games. در PS5، دریای دزد با 4K/60 FPS و 1080p/120 FPS با سرورهای اختصاصی پلی استیشن، انتقال پیشرفت و پشتیبانی از پورتال پلی استیشن اجرا می شود. برای اطلاعات بیشتر به ویژگی ها مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید