انتشار چند پلتفرمی Sea of ​​Thieves تایید شد


علاوه بر روشن شدن این موضوع، Hifi rush و پمنتو در حالی که انتشار چند پلتفرم برنامه ریزی شده است، مایکروسافت فاش کرده است که دو عنوان شخص اول دیگر نیز بر روی پلتفرم های دیگر منتشر خواهند شد.زمین و دریای دزد. زمین در تاریخ 16 آوریل برای PS4، PS5 و Nintendo Switch عرضه می شود. دریای دزد در تاریخ 30 آوریل برای PS5 عرضه خواهد شد.

شایان ذکر است که هر دو عنوان چند نفره که برای پلتفرم‌های دیگر عرضه می‌شوند دارای قابلیت چندنفره چندنفره هستند که به بازیکنان رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و نینتندو سوییچ اجازه می‌دهد تا با هم به صورت آنلاین بازی کنند. این امر به ویژه در بازی های چند نفره محور مانند: دریای دزد.

پمنتو دیروز در Nintendo's Partner Showcase Direct تایید شد که برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این بازی قرار است برای PS4 و PS5 نیز منتشر شود. مدت کوتاهی پس از آن، مایکروسافت نیز تایید کرد که این یک بازی اکشن مبتنی بر ریتم خواهد بود. Hifi rush قرار است در ماه مارس برای PS5 عرضه شود. هر دو عنوان در شایعات قبلی نامگذاری شده بودند.

اوایل این ماه، مایکروسافت اعلام کرد که چهار عنوان شخص اول خود را به دیگر پلتفرم‌ها خواهد آورد. آخرین اعلامیه نشان داد که این چهار بازی عبارتند از: پمنتو، زمین، دریای دزد و Hifi rush.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید