Sea of ​​Stars به ​​صورت فیزیکی در اوایل سال 2024 راه اندازی می شود


یکی از موردانتظارترین نسخه های مستقل سال، دریای ستارگانقرار است کمتر از یک هفته دیگر برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه شود. در حالی که این یک نسخه دیجیتالی انحصاری در تمام پلتفرم‌ها در زمان راه‌اندازی خواهد بود، بازیکنان کنسول نیز در ماه‌های آینده این شانس را خواهند داشت که نسخه‌های فیزیکی از RPG یکپارچهسازی با سیستمعامل را دریافت کنند. جاده.

همین موضوع اخیرا توسط توسعه دهنده Sabotage Studio اعلام شده است. در توییتی که اخیرا منتشر شده، این استودیو فاش کرد که قصد دارد برای انتشار نسخه فیزیکی با iam8bit همکاری کند. دریای ستارگان زمانی در اوایل سال 2024. تاریخ انتشار دقیق در حال حاضر مشخص نیست، اما تصاویر همراه با این اعلامیه تایید می کنند که نسخه فیزیکی برای PS5، Xbox Series X، Xbox One و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. در حال حاضر تایید نشده است که آیا نسخه فیزیکی PS4 نیز منتشر خواهد شد.

دریای ستارگان در تاریخ 29 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد و پس از انتشار روی Game Pass و PlayStation Plus Extra/Premium در دسترس خواهد بود. بازی در زمان راه اندازی به طور کامل برای دک های استیم بهینه سازی خواهد شد. دموهای رایگان در همه پلتفرم ها در دسترس هستند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *