تریلر معرفی Sea of ​​Stars شخصیت جدیدی را نشان می دهد که قابل بازی است


احاطه شده توسط انتشار مگاتون مانند دروازه Baldur’s 3، Armored Core 6: Battle of the Rubicon، میدان ستارهشاید فکر کنید اکسیژن زیادی در اتاق برای اجرای یک بازی مستقل مانند این باقی نمانده است، اما RPG یکپارچهسازی با سیستمعامل استودیوی Sabotage دریای ستارگان سال‌ها در لیست‌های پیش‌بینی‌شده بالا بوده است و هیجان در مورد انتشار قریب‌الوقوع آن همچنان در حال افزایش است.

پیش از عرضه، استودیو Sabotage تریلر جدیدی از بازی منتشر کرد که چهارمین شخصیت قابل بازی جدید را نشان می‌دهد. Portal Assassin Serai که به قهرمانانی که قبلاً فاش شده بودند، Valaire the Moon Priest، Zeal the Solar Blade Dancer و Garu the Warrior Cook می پیوندند. مسلح به تیغه‌های دوقلو، او می‌تواند پورتال‌هایی ایجاد کند که به داخل و خارج از آن‌ها می‌تواند دشمنان خود را بی‌احتیاطی بگیرد.

تریلر توانایی های منحصر به فرد او در مبارزه و همچنین سبک هنری فوق العاده بازی، مکان های مختلف، دشمنان و رئیس های مختلف و سیستم های گیم پلی فرعی مانند پخت و پز غذا را به نمایش می گذارد. زیر را بررسی کنید.

دریای ستارگان در تاریخ 29 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد و در هنگام عرضه، Deck Steam تایید خواهد شد. دموهای بازی برای همه پلتفرم ها در دسترس هستند. استودیوی Sabotage همچنین تایید کرده است که بازی به صورت فیزیکی در اوایل سال 2024 عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *