sea of stars

Sea of ​​Stars در مسیر پرتاب سال 2023 است


دریای ستارگان، RPG الهام گرفته از کلاسیک از آن زمان در رادار ما بوده است پیام رسان استودیوی توسعه دهنده Sabotage آن را در سال 2020 اعلام کرد. زمان انتظار برای بازی طولانی شده است، اما به نظر نمی رسد بیشتر از این تمدید شود.

در ابتدا قرار بود در سال 2022 عرضه شود، اوایل امسال اعلام شد. دریای ستارگان این بازی تا سال 2023 به تعویق افتاده است، اما خوشبختانه این می تواند آخرین (و تنها) تاخیر بازی باشد. استودیو Sabotage در به روز رسانی Kickstarter خود تایید کرد که: دریای ستارگان ما در مسیر راه اندازی در سال 2023 هستیم.

«هنوز کار زیادی برای انجام دادن وجود دارد، اما مسیر راه اندازی هرگز واضح تر از این نبوده است. دریای ستارگان توسعه دهنده می گوید: ما آن را در سال 2023 منتشر خواهیم کرد. “اکنون که ما در حال کار به سمت نقطه عطف بدنام BETA هستیم، ناشناخته های فنی گذشته است و همه سیستم های بازی سخت تر شده اند. ما سخت کار می کنیم تا تجربه را متعادل و دقیق کنیم.

اگرچه هنوز نمی‌توانیم تاریخ دقیقی برای انتشار ارائه کنیم، اما می‌خواهیم دوباره تاکید کنیم که سال 2023 سال خواهد بود. دریای ستارگان منتشر می شود. “

توسعه‌دهنده همچنین یک به‌روزرسانی کوچک توسعه ارائه کرده است که اطمینان حاصل می‌کند که تمام محتوای داستان اصلی تکمیل شده است و بازی اکنون از ابتدا تا انتها در پشت صحنه قابل بازی است.

Sabotage می گوید: «مسیر اصلی بازی از صفحه عنوان تا تیتراژ پایانی کاملاً قابل بازی است. مکانیک های بازی همانطور که انتظار داشتیم آواز خواندند و داستان با هر سطح کاملاً قابل پخش کامل شد.

بنابراین استودیو Sabotage روی چه چیزی تمرکز خواهد کرد؟ وقتی تیم از تعطیلات برمی گردد، ما توجه خود را به تکمیل محتوای اختیاری، بومی سازی و صیقل دادن تجربه معطوف خواهیم کرد.

توسعه‌دهنده نوشت: «محتوای کمی اختیاری، تعداد زیادی NPC، محلی‌سازی، تعداد زیادی رفع اشکال، و صیقل‌پذیری باورنکردنی». ما در حال حاضر در حال کار بر روی یک برنامه هفتگی بررسی بیلد هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام بخش‌های بازی با بهترین براش پوشانده می‌شوند، از خوانایی سطح، مبارزات متعادل و صحنه‌های با گام خوب اطمینان می‌دهیم. برای رسیدن به بتا، هر لحظه و عنصر بازی. باید با بالاترین کیفیت ایجاد شود.»

وقتی بازی به بتا رسید (محتوا کامل شد)، ما به سمت نقطه عطف نهایی یعنی GOLD (بدون اشکال) کار می کنیم. دریای ستارگان ما بهترین تجربه ممکن را برای همه در همه پلتفرم‌های پشتیبانی شده ارائه می‌کنیم،” Sabotage اضافه می‌کند. این به معنای بهینه سازی عملکرد، دسترسی، انطباق، بومی سازی و تضمین کیفیت است.

دریای دزد در حال توسعه برای PC، Nintendo Switch، PS5، PS4.نویسنده: Shubhankar Parijat