Sea of ​​Stars Goes Gold، نسخه ی نمایشی روی PS5 و PS4 رونمایی شد


اولین بار در سال 2020 توسط استودیو Sabotage اعلام شددریای ستارگانمدتی است که به شدت مورد انتظار بوده است و قبل از انتشار کمی بیش از یک ماه دیگر به یک نقطه عطف توسعه در پشت صحنه رسیده است.

استودیو Sabotage در آپدیت Kickstarter خود که به تازگی منتشر شده، موارد زیر را اعلام کرده است: دریای ستارگانطلا یا تقریبا طلا. به گفته سازنده، بازی قرار است روز جمعه به نقطه عطف طلایی برسد، یعنی کد اصلی آماده است و محصول نهایی برای تایید به رگولاتورهای سراسر جهان ارسال خواهد شد. هر کاری که بعد از آن روی بازی انجام شود ممکن است به صورت پچ های قبل از راه اندازی یا وصله های روز اول باشد.

در همین حال استودیو Sabotage نیز اعلام کرد:دریای ستارگان”این نسخه ی نمایشی قبلاً روی ایکس باکس، سوییچ و رایانه شخصی در دسترس بود و اکنون به صورت رایگان برای PS5 و PS4 نیز در دسترس است. حاوی محتوایی مشابه همه پلتفرم های دیگر است.

دریای ستارگان29 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است. همچنین در روز اول از کاتالوگ بازی های Game Pass و PlayStation Plus در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *