تولید DLC Sea of ​​Stars به ​​طور جدی آغاز شد


دریای ستارگان بازی RPG سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل استودیوی Sabotage برای همه چیز از داستان و مبارزات گرفته تا سبک هنری و موارد دیگر مورد تحسین قرار گرفت و همچنان یکی از بهترین هایی است که دنیای بازی تا به حال دیده است. این برجستگی سال بود. طبیعتاً طرفداران این RPG مشتاق هستند تا بیشتر بازی را تجربه کنند و مطمئناً استودیو Sabotage در حال کار بر روی توسعه محتوای جدید است.

اگرچه مدتی است که شناخته شده است، دریای ستارگان DLC بخشی از برنامه های توسعه دهنده است و کار بر روی آن همچنان در حال پیشرفت است. در توییتی که اخیراً منتشر شده است، خرابکاری فاش کرد که موارد زیر در یک اجلاس داخلی که در ماه نوامبر برگزار شد، رخ داده است. دریای ستارگان پیشنهادی برای DLC ارائه شده است و اکنون پیش تولید به پایان رسیده و توسعه در مقیاس کامل آغاز شده است.

سازنده نوشت: «کار بر روی DLC اسرارآمیز و غریب به خوبی پیش می رود و به طور رسمی پیش تولید به پایان رسیده است.

جالب اینجاست که Sabotage می گوید که چشم انداز بازی بعدی نیز در اجلاس نوامبر ذکر شده مطرح شده است، اما به جزئیات بیشتر نمی پردازد. با این حال، می توان حدس زد که مدتی طول می کشد تا درباره پروژه سوم این استودیو بشنویم.

دریای ستارگان بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است. ماه گذشته استودیوی Sabotage اعلام کرد که از 4 میلیون بازیکن در تمام پلتفرم ها عبور کرده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید