Scorn در 3 اکتبر برای PS5 عرضه می شود


بازی ترسناک اول شخص با الهام از HR Giger شرکت Ebb Software تحقیر پس از سال ها توسعه، سرانجام در سال گذشته برای رایانه های شخصی و ایکس باکس منتشر شد و به زودی برای کاربران جدید باز خواهد شد. در اوایل سال جاری، Ebb Software و ناشر Kepler Interactive اعلام کردند: تحقیر انتظار می رود PS5 در سال 2023 وارد بازار شود. حالا من دقیقا می دانم که چه زمانی خواهد بود.

تریلری که برای اولین بار در Future Game Show اخیر منتشر شد، تایید کرد: تحقیر در تاریخ 3 اکتبر، درست کمتر از یک سال پس از عرضه اولیه، برای PS5 عرضه خواهد شد. تریلر برخی از هیولاها، سلاح‌ها و محیط‌های بد، گوشتی را به نمایش می‌گذارد که با پیشرفت در بازی ترسناک شاهد خواهید بود. زیر را بررسی کنید.

در بررسی ما، تحقیر، ما به آن نمره 7/10 دادیم و گفتیم:تحقیر یک بازی جالب برای انجام. هیچ داستان واقعی برای دنبال کردن وجود ندارد، در عوض به کنجکاوی خود برای دیدن آن تکیه کنید. شما با انواع چیزهای منزجر کننده در تعامل خواهید بود، با موجودات وحشتناک مبارزه خواهید کرد، و اگر از آن دسته افرادی هستید که نه تنها می توانید زیبایی آن را تحمل کنید، بلکه در واقع از آن لذت ببرید. تحقیر قطعا یک تجربه عالی خواهد بود. با این حال، برای بقیه، به برخی از اسکرین شات ها و تریلرها نگاهی بیندازید و ببینید آیا می توانید ابتدا با زیبایی زندگی کنید یا خیر. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

از ژوئن، تحقیر تعداد بازیکنان از 2 میلیون نفر فراتر رفته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *