scalebound

PlatinumGames و Microsoft در مورد احیای Scalebound – شایعات شایعه شده اند


سال ها از بازی پلاتینیوم و RPG اکشن اژدها سوار مایکروسافت برای ایکس باکس می گذرد.مقید مقیاسلغو شده است، اما هنوز هم لغو است که بسیاری از مردم آسیب دیده اند. برای چند سال، بسیاری مخالف این امید بودند که این دو شرکت در نهایت به هم برسند تا این مفهوم را زنده کنند، اما شایعات جدید نشان می دهد که ممکن است کاملاً دور از ذهن نباشد.

به گفته نیک بیکر، یکی از بنیانگذاران XboxEra، پلاتینیوم گیمز و مایکروسافت دوباره با هم کار می کنند تامقید مقیاسبرگشت. بیکر در قسمت اخیر پادکست XboxEra گفت که این دو شرکت در مراحل “بسیار اولیه” بحث پیرامون احیای بازی هستند.

بیکر گفت که نمی‌داند بازی به چه شکلی خواهد بود – آیا پلاتینیوم و مایکروسافت بخش‌هایی از پروژه لغو شده را در اختیار خواهند گرفت یا از صفر شروع می‌کنند – در حال حاضر چیزی مشخص نیست. “اگر این اتفاق بیفتد.

خود PlatinumGames این واقعیت را کتمان نمی کند که برای بحث در مورد احیای پروژه با مایکروسافت باز است.هیدکی کامیا، معاون رئیس جمهور گفت که این شرکت در مورد این برنامه ها “کاملا جدی” است.

اینکه آیا واقعاً اتفاقی می افتد یا نه، باید دید، اما تا اینجا،هنوزتبدیل شدن به امیدمقید مقیاس.نویسنده: Shubhankar Parijat