خروجی رضایت بخش دسترسی زودهنگام در 10 سپتامبر


بیش از پنج سال پس از اولین ورود Early Access در فروشگاه Epic Games، استودیو Coffee Stain رضایت نسخه 1.0 در تاریخ 10 سپتامبر برای PC منتشر خواهد شد. تریلر جدیدی برای اعلام این موضوع و تایید ویژگی مورد انتظار منتشر شده است. لطفا زیر را بررسی کنید.

در یک پست جدید در انجمن Steam، تیم توسعه چندین تغییر و محتوای جدید در نسخه 1.0، از جمله حذف، افزودن و اصلاح گره‌های منبع در نقشه جهان را تشریح کرد. هزینه های دستور غذا نیز به “انتقال آرام بین مراحل و سطوح، به ویژه در اواخر بازی” تغییر یافته است.

اکنون می توان بدون نیاز به یک قاب مدولار سنگین و کامپیوتر (این قفل قطار را باز می کند) به ردیف های 5 و 6 پیش رفت. با این حال، اولی به دلیل تیرهای صنعتی کمتر “شل تر” است و دومی به پیچ نیاز ندارد. علاوه بر این، ابررایانه‌ها دیگر نیازی به ایجاد جداکننده‌های قابل برنامه‌ریزی یا ژنراتورهای زمین گرمایی ندارند، در عوض از محدودکننده‌های هوش مصنوعی و کانکتورهای پرسرعت استفاده می‌کنند.

وقتی صحبت از بهینه‌سازی بازی می‌شود، Coffee Stain به‌روزرسانی‌هایی را برای Unreal Engine 5.3 تأیید کرده است که شامل بهینه‌سازی‌هایی برای پخش سطح، رندر سایه، DLSS/FSR و موارد دیگر می‌شود. برای کمک به بهینه سازی، وسایل نقلیه هنگام رانندگی شاخ و برگ را از بین نمی برند. همچنین محاسبات تسمه ها و لوله ها در حال حاضر به جای اینکه به صورت جداگانه انجام شود به صورت خوشه ای انجام می شود.

جزئیات بیشتری در راه است، بنابراین در هفته های آینده با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید