جزئیات توسعه دهنده راضی به روز رسانی های آینده، نسخه 1.0 برای سال 2024 برنامه ریزی شده است


توسعه دهنده استودیو Coffee Stain برنامه هایی را برای محتوای جدید فاش کرده است. رضایت همچنین، این واقعیت که این عنوان کارخانه‌سازی برای عرضه 1.0 در سال 2024 برنامه‌ریزی شده است، به این معنی است که استودیو بیش از 5.5 میلیون نسخه فروخته است. رضایت حراج است.

در ویدیوی جدید با عنوان “The” رضایت با توجه به نقشه راه 1.0، استودیو در مورد برخی از محتوایی که در طول سال به‌روزرسانی می‌شود، صحبت می‌کند. جدول زمانی نشان داده شده در ویدیو نشان می دهد که رضایت بخش حداقل دو به روز رسانی اصلی در سال 2024 و حداقل یک به روز رسانی برنامه ریزی شده برای سال 2025 دریافت می کند.

اولین مورد از این به‌روزرسانی‌ها «Update 9: Experimental Warfare» نام دارد و حال و هوای جدی‌تری به ارمغان می‌آورد. رضایت. این استودیو توضیح می دهد که این به روز رسانی به بازیکنان اجازه می دهد تا برای کارایی کارخانه با یکدیگر رقابت کنند. این به‌روزرسانی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا اسلحه‌ها را به همه چیز از کارخانه‌ها گرفته تا وسایل نقلیه اضافه کنند. آپدیت 9 قرار است در ماه می 2024 منتشر شود.

به دنبال آن به روز رسانی X است که آغاز هدف نهایی استودیو را نشان می دهد. رضایت ما از مرحله دسترسی اولیه خارج شده ایم. این به روز رسانی وسایل نقلیه را سریعتر می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد که از عاشقانه با موجودات مختلف در بازی لذت ببرند. آپدیت X قرار است در دسامبر 2024 منتشر شود.

اولین به روز رسانی سال 2025، “به روز رسانی 11″، لیزرها را معرفی می کند. رضایت. بازیکنان می‌توانند پرتوهای لیزری جدید را خودکار کرده و بسازند و همچنین بازی یک سیستم پخت و پز جدید را معرفی خواهد کرد. آپدیت 11 قرار است در آوریل 2025 منتشر شود.

این استودیو می گوید که به غیر از خروج قریب الوقوع از دسترسی زودهنگام، هیچ به روز رسانی برای بازی فراتر از به روز رسانی 11 در نظر گرفته نشده است و انتظار دارد که توسعه بازی در سال 2024 کامل شود. با این حال، تاریخ انتشار رسمی بازی وجود ندارد، اما انتظار می‌رود که تا پایان سال ۲۰۲۴ به‌روزرسانی ۱.۰ را منتشر کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید